یا صاحب الزمان 1 - کلیک کنید
یا صاحب الزمان

این همه چراغ و نور و ریسه توی شهر
.
.
.
من دلم لک زده برای آفتاب روی تو…
__________________________

در نامه خود به شیخ مفید فرموده من روی فرش هایتان راه میروم بر سر سفره تان حضور دارم!!!!
ایراد, کجای کار است که اصلا ذره ای حسش نمی کنیم
شاید برای این که اصلا مفید نبوده ایم برای ظهور وگرنه مثل شیخ مفید ما را هم خطاب می کرد:

[learn_more caption=”نامه اول: برادر با ایمان و دوست رشید ما”]

نامه اول:

برادر با ایمان و دوست رشید ما

نامه‌ای به برادر با ایمان و دوست رشید ما، ابوعبدالله محمد بن نعمان – شیخ مفید – که خداوند عزت وی را مستدام بدارد.

سلام خداوند بر تو ای کسی که در دوستی ما به زیور اخلاص آراسته‌ای و در اعتقاد و ایمان به ما دارای امتیاز مخصوص هستی.

ما در مورد نعمت وجود تو خداوند یکتا را سپاسگزاریم، و از پیشگاه مقدس خداوندی استدعا می‌کنیم که بر سید و مولای حضرت محمد بن عبدالله(صلی الله علیه و آله) و خاندان او درود و صلوات پیاپی و بی‌نهایت خویش را نازل فرماید.

از آنجا که در راه یاری حق و بیان سخنان و نصایح ما صادقانه کوشیدی، خداوند این افتخار را به شما ارزانی داشته و به ما اجازه فرموده است که با شما مکاتبه کنیم.

شما مکلف هستید که اوامر و دستورات ما را به دوستان ما برسانی، خداوند عزت و توفیق اطاعتش را به آنان مرحمت فرماید و مهمات آنان را کفایت کرده، در پناه لطف خویش محفوظشان دارد.

با یاری خداوند متعال در مقابل دشمنان ما که از دین خداوند روی برگردانده‌اند بر اساس تذکرات، استقامت کن و با خواست الهی دستورات ما را به آنان که از تو می‌پذیرند و گفتار ما موجب آرامش آنها می‌باشد، ابلاغ کن. با این که بر اساس فرمان خداوند بزرگ و صلاح واقعی آنها ما و شیعیان‌مان تا زمانی که حکومت در اختیار ستمگران است در نقطه‌ای دور و پنهان از دیده‌ها بسر می‌بریم، ولی از تمام حوادث و ماجراهایی که بر شما می‌گذرد کاملاً مطلع هستیم و هیچ چیزی از اخبار شما بر ما پوشیده نیست. از خطاها و گناهانی که بندگان صالح خداوند از آنها دوری می‌کردند ولی اکثر شما مرتکب شدید باخبریم.

اگر عنایات و توجهات ما نبود، مصائب و حوادث زندگی شما را در بر می‌گرفت و دشمنان شما را از بین می‌بردند.

از عهدشکنی‎ها و پشت‌ سر گذاشتن عهد و پیمان‎ها با اطلاعیم(که همین عوامل موجب بدبختی و دوری شما از حریم ولایت شده است). گویی اینها از لغزش‎های خود خبر ندارند، با همه گناهان، ما هرگز امور شما را مهمل نگذاشته، شما را فراموش نمی‌کنیم و اگر عنایات و توجهات ما نبود، مصائب و حوادث زندگی شما را در بر می‌گرفت و دشمنان شما را از بین می‌بردند.

پس، از خداوند بترسید و تقوا پیشه کنید و به خاندان رسالت مدد رسانید.

در برابر فتنه‌هایی که پیش می‌آید و البته عده‌ای در این آزمایش و برخورد با فتنه‌ها هلاک می‌شوند، مقاومت کنید و البته همه اینها از نشانه‌های حرکت و قیام ما هست. اوامر و نواهی ما را متروک نگذارید و بدانید که علی‌رغم کراهت و ناخشنودی کفار و مشرکان، خداوند نور خود را تمام خواهد کرد.

تقیه را از دست ندهید… من ولی خدا هستم، سعادت پویندگان راه حق را تضمین می‌کنم.

 پس سعی کنید اعمال شما طوری باشد که شما را به ما نزدیک سازد و از گناهانی که موجب نارضایتی ما را فراهم نماید بترسید و دوری کنید.

امر قیام ما با اجازه خداوند به طور ناگهانی انجام خواهد شد و دیگر در آن هنگام توبه فایده‌ای ندارد و سودی نبخشد.

عدم التزام به دستورات ما، موجب می‌شود که بدون توبه از دنیا بروند و دیگر ندامت و پشیمانی نفعی نخواهد داشت.

ای شیخ مفید! خداوند شما را با الهامات غیبی خود ارشاد و توفیقات خویش را در سایه رحمت بی‌پایانش نصیب ما فرماید.(۱)

[/learn_more]

[learn_more caption=”نامه دوم: درود بر تو ای دوست پراخلاص”]

نامه دوم:

درود بر تو ای دوست پراخلاص

اما بعد! درود بر تو ای دوست پراخلاص در دین خدا!

ای آن كه در عشق و ایمان به خاندان وحی و رسالت به اوج آگاهی و یقین پر كشیده‎ای!

من نجات آن كسی را تضمین می‎كنم كه در آن فتنه برای خود، موقعیت و جایگاهی نجوید و در انتقاد و عیبجویی از آن به  راهی خداپسندانه گام سپارد.

ما در نامه خویش به سوی تو، آفریدگار بی همتایی را كه جز او خدایی نیست، سپاس گفته و از بارگاه او بر سرور و سالار و پیام آورمان محمد(صلی الله علیه و آله) و خاندان گرانقدر و پاك او درود و رحمت جاودانه می‎طلبیم.

و به تو كه خداوند برای یاری حق توفیقت ارزانی داشته، پاداشت را بخاطر سخنان جاودانه‎ای كه با صداقت از جانب ما می‎گویی، كامل و افزون سازد! اعلام می‎داریم كه به ما (از جانب آفریدگار هستی) اجازه داده شده است كه تو را به افتخار دریافت نامه و پیام كتبی مفتخر ساخته و تو را مسئول سازیم كه آنچه را به تو می‎نگاریم، همه را به دوستان راستین ما كه در قلمرو پیام رسانیت هستند، برسانی.

به آن دوستان و شیفتگانی كه خداوند به بركت فرمانبرداری از حق، گرامیشان بدارد و در پرتو حراست و عنایت خود به آنان، كارهایشان را كفایت و مشكلاتشان را مرتفع سازد.

از این رو به آنچه یادآوری كردیم، آگاه باش كه خداوند با یاریش تو را در برابر دشمنانش كه از مرزهای دین او بیرون رفته‎اند، تأیید فرماید و نیز در كار بزرگ رسانیدن آنچه كه به خواست خداوند بر تو یادآوری و ترسیم خواهیم نمود به  كسانی كه بدانها اطمینان و اعتماد داری، عمل نما!

گرچه، ما اینك آنچه خداوند(بر اساس حكمت خویش) برای ما و پیروان با ایمانمان، صلاح اندیشیده است، تا هنگامی كه حكومت دنیا در دست فاسقان و استبدادگران است، در مكانی دور از قلمرو بیدادگران سكونت گزیده‎ایم، اما بر اوضاع و اخبار شما و جامعه شما به خوبی آگاهیم.

چیزی از رخدادهای زندگی شما بر ما پوشیده نمی‎ماند و شرایط غمبار و دردناكی كه شما بدان گرفتار آمده‎اید، آنگونه كه هست برای ما شناخته شده است؛ از آن زمانی كه بسیاری از شما به راه و رسم ناپسندی كه پیشینیان شایسته كردارتان از آن دوری می‎گزیدند، روی آورده و پیمان فطرت را، به گونه‎ای پشت سر انداختید كه گویی هرگز بدان آگاه نیستید … .

شما باید با همه وجود و امكانات به كارهایی بپردازید كه او را به دوستی ما نزدیك می‎سازد و از كارهایی كه ناخوشایند و موجب خشم و ناراحتی ما می‎گردد، به شدت دوری جویید، چرا كه فرمان مرگ بطور ناگهانی فرا می‎رسد، در شرایطی كه بازگشت و توبه سودی نبخشیده و پشیمانی از گناه  و زشتكاری، او را از  كیفر عادلانه ما، رهایی نخواهد داد.

وآنگاه (به كیفر گناهان) به این شرایط غمبار و خفت انگیز گرفتار گشتید.

ما از سرپرستی و رسیدگی به امور شما كوتاهی نورزیده و یاد شما را از صفحه خاطر خویش نزدوده‎ایم؛ كه اگر جز این بود، موج سختی‎ها بر شما فرود می‎آمد و دشمنان بدخواه و كینه‎توز، شما را ریشه كن  می‎ساختند.

پس پروای خداوند را پیشه سازید و از (اهداف بلند آسمانی) ما پشتیبانی كنید تا شما را از فتنه‎ای كه به سویتان روی آورده است و شما اینك در لبه پرتگاه آن قرار گرفته‎اید نجات بخشیم. از نگون بختی و فتنه‎ای كه هر كس مرگش فرا رسیده باشد در آن نابود می‎گردد و آن كس كه به آرزوی خویش رسیده باشد، از آن دور می‎ماند، و آن فتنه، نشانه‎ای از نشانه‎های نزدیك شدن جنبش ماست و پخش نمودن خبر آن به دستور ما، به وسیله شماست.

خداوند نور خود را، گرچه شرك گرایان را، خوش نیاید، كامل خواهد گردانید. از برافروختن و شعله‎ور ساختن آتش پرشراره جاهلیت كه گروه‎های اموی مسلك، آن را برافروخته و گروه هدایت یافتگان را بوسیله آن می‎ترسانند، به سپر دفاعی «تقیه» پناه برده و بدان چنگ زنید! من نجات آن كسی را تضمین می‎كنم كه در آن فتنه برای خود، موقعیت و جایگاهی نجوید و در انتقاد و عیبجویی از آن به  راهی خداپسندانه گام سپارد.

از رویدادی كه به هنگامه فرارسیدن جمادی الاول امسال روی خواهد داد، عبرت آموزید و از خواب گرانی كه شما را ربوده است، برای رخداد سهمگین از آن بیدار شوید. بزودی نشانه‎ای روشن از آسمان و نشانه‎ای روشن از زمین پدیدار خواهد گشت.

در شرق عالم رویدادهای اندوهبار و دلهره آور رخ خواهد گشود و آنگاه گروه‎هایی كه از اسلام بیرون رفته‎اند، بر عراق سلطه خواهند یافت. بر اثر سیاست ناهنجار آنان، مردم دچار تنگی معیشت و روزی می‎شوند و پس از مدتی بر اثر نابودی استبدادگری بدكار، رنج‎ها و دردها برطرف خواهد شد و آنگاه پرواپیشگان درست اندیش و شایسته كردار، از نابودی او شادمان خواهند شد.

ما ناظر نیایش(عارفانه و راز و نیاز پرشور و پراخلاص) تو با خدا بودیم و از خدای جهان آفرین برآورده شدن آن(خواسته‎ات) را خواستیم.

مردمی كه از نقاط مختلف كره زمین به زیارت خانه خدا می‎روند، هرچه بخواهند در دسترس آنان قرار خواهد گرفت و ما در آسان ساختن سفر حج آنان مطابق دلخواهشان نقش و موقعیت ویژه‎ای خواهیم داشت كه در پرتو نظم و تدبیر و انسجام، آشكار می‎گردد.

از این رو هر یك از شما باید با همه وجود و امكانات به كارهایی بپردازید كه او را به دوستی ما نزدیك می‎سازد و از كارهایی كه ناخوشایند و موجب خشم و ناراحتی ما می‎گردد، به شدت دوری جویید، چرا كه فرمان مرگ بطور ناگهانی فرا می‎رسد، در شرایطی كه بازگشت و توبه سودی نبخشیده و پشیمانی از گناه  و زشتكاری، او را از  كیفر عادلانه ما، رهایی نخواهد داد.

خداوند، راه رشد و رستگاری را به شماها الهام بخشد و وسایل پیروزی به مهر  و لطف خویش، برایتان فراهم آورد هان ای برادر پر مهر و پر اخلاق و با صفای در محبت! و ای یار و یاور با وفای ما!

این نامه ما بسوی توست، خداوند به چشم بیداریش كه هرگز آن را خواب نمی‎گیرد، تو را حفظ كند، این نامه را نگهدار و آنچه را برایت نگاشته‎ایم به كسی نشان مده و هیچ كسی را از محتوای آن آگاه مساز و آنچه در این نامه است تنها به افراد مورد اعتماد خویش بازگو و به خواست خداوند پیروان ما را به عملكرد بر طبق محتوای  آن، سفارش كن و درود خدا بر محمد و خاندان پاك و پاكیزه‎اش باد!

[/learn_more]

[learn_more caption=”نامه سوم: درود خدا بر تو ای یاری رسان حق!”]

نامه سوم:

درود خدا بر تو ای یاری رسان حق!

درود خدا بر تو ای یاری رسان حق! و آن كه با گفتار راستین و شایسته، مردم را بسوی حق فرا می‎خوانی!

در جریان باش كه بخاطر كارهای سازنده و شایسته‎ات نزد ما مقرب هستی و خداوند به مهر و لطف خود، تو را به  انجام و تدبیر این كارهای شایسته توفیق ارزانی داشته است.

ما در نامه خویش به سوی تو، خدای جهان آفرین را كه خدایی جز او نیست (و) خدای ما و خدای نیاكان (گرانقدر) ما است، سپاس می‎گذاریم و از بارگاه با عظمتش بر سرور و سالارمان محمد(صلی الله علیه و آله) آخرین پیام آور خدا و خاندان پاك و مطهرش،  درودی جاودانه می‎طلبیم.

و بعد! دوست راه یافته به حقیقت! خداوند بدان وسیله‎ای كه به سبب دوستان ویژه خود، به تو ارزانی داشته است، وجودت را حفظ و تو را از نیرنگ دشمنانش حراست فرماید.

ما ناظر نیایش(عارفانه و راز و نیاز پرشور و پراخلاص) تو با خدا بودیم و از خدای جهان آفرین برآورده شدن آن(خواسته‎ات) را خواستیم.

ما اینك در قرارگاه خویش، در مكانی ناشناخته بر فراز قله‎ای سر به آسمان كشیده، اقامت گزیده‎ایم كه به تازگی به خاطر عناصری بیداد پیشه و بی ایمان، بناگزیر از منطقه‎ای پر دار و درخت بدین جا آمده‎ایم و بزودی از اینجا نیز به دشتی گسترده كه چندان از آبادی به دور نیست، فرود خواهیم آمد و از وضعیت و شرایط آینده خویش تو را آگاه خواهیم ساخت تا بدان وسیله در جریان باشی كه بخاطر كارهای سازنده و شایسته‎ات نزد ما مقرب هستی و خداوند به مهر و لطف خود، تو را به  انجام و تدبیر این كارهای شایسته توفیق ارزانی داشته است.

از این رو تو – كه خدای جهان آفرین با چشم عنایتش كه هرگز آن را خواب نمی‎گیرد، وجودت را حفظ كند – باید در برابر فتنه‎ای كه جان آنان را كه آن را در دل‎هایشان كشته‎اند، به نابودی خواهد افكند، باید بایستی! و باید باطل گرایان بداندیش را بترسانی! چرا كه از سركوبی آنان، ایمان آوردگان، شادمان و جنایتكاران، اندوه زده خواهند شد.

هان ای دوست پراخلاص كه همواره در راه ما بر ضد بیدادگران در سنگر جهاد و پیكاری! خداوند همانسان كه دوستان شایسته‎كردار پیشین ما را تأیید فرمود، تو را نیز تأیید نماید! ما به تو اطمینان می‎دهیم كه هر كس از برادران دینی‎ات، پروای پروردگارش را پیشه سازد و آنچه را به گردن دارد به صاحبان حق برساند، در فتنه نابود كننده و گرفتاری‎های تیره و تار و گمراهگرانه، در امان خواهد بود.

و نشانه حركت و جنبش ما از این خانه‎نشینی و كناره‎گیری، رخداد مهمی است كه در سرزمین وحی و رسالت، مكه معظمه، از سوی پلیدان نفاق پیشه و نكوهیده، رخ خواهد داد، از جانب عنصری سفاك كه ریختن خون‎های محترم را حلال شمرده و به نیرنگ خویش، آهنگ جان ایمان آوردگان خواهد كرد، اما به هدف ستمبار و تجاوزكارانه خویش دست نخواهد یافت، چرا كه ما پشت سر توحیدگرایان شایسته‎كردار، بوسیله نیایش و راز و نیازی كه از فرمانروای آسمان و زمین پوشیده نمی‎ماند، آنان را حفاظت و نگهداری خواهیم كرد.

بنابراین قلب‎های دوستان ما به دعای ما به بارگاه خدا، آرامش و اطمینان یابد و آسوده خاطر باشند كه خداوند آنان را بسنده است و گرچه درگیری‎های هراس‎انگیزی، آنان را به دلهره می‎افكند، اما از گزند آن عنصر تبهكار در امان خواهند بود و سرانجام، كار با دست توانا و ساخت تدبیر نیكوی خدا – تا هنگامی كه پیروان ما از گناهان دوری گزینند – شایسته و نیكو خواهد بود.

هان ای دوست پراخلاص كه همواره در راه ما بر ضد بیدادگران در سنگر جهاد و پیكاری! خداوند همانسان كه دوستان شایسته‎كردار پیشین ما را تأیید فرمود، تو را نیز تأیید نماید! ما به تو اطمینان می‎دهیم كه هر كس از برادران دینی‎ات، پروای پروردگارش را پیشه سازد و آنچه را به گردن دارد به صاحبان حق برساند، در فتنه نابود كننده و گرفتاری‎های تیره و تار و گمراهگرانه، در امان خواهد بود و هر آن كس كه در دادن نعمت‎هایی كه خداوند به او ارزانی داشته، به كسانی كه دستور رسیدگی به آنان را داده است، بخل ورزد، چنین كسی در این جهاد و سرای دیگر، بازنده و زیانكار خواهد بود.

دوست واقعی! اكر پیروان ما – كه خدای آنان را در فرمانبرداری خویش توفیق ارزانی بدارد – براستی در راه وفای به عهد و پیمانی كه بر دوش دارند، همدل و یكصدا بودند، هرگز خجستگی دیدار ما از آنان به تأخیر نمی‎افتاد و سعادت دیدار ما، دیداری بر اساس عرفان و اخلاص از آنان نسبت به ما، زودتر روزی آنان می‎گشت.

از این رو (باید بدانند كه) جز برخی رفتار ناشایسته آنان كه ناخوشایند ما است و آن عملكرد را زیبنده اینان نمی‎دانیم، عامل دیگری ما را از آنان دور نمی‎دارد.

خداوند ما را در یاری بسنده و نیك، كارساز است و درود او بر سالار و هشدار دهنده ما محمد(صلی الله علیه و آله) و خاندان پاكش باد!

پی‎نوشت‎:

۱- احتجاج ج ۲، ص ۵۹۷، بحارالانوار، ج ۳، ص ۱۷۵٫

[/learn_more]

____________________________________________________

تقدیم به ساحت مقدس غریب الغربا حضرت صاحب العصر و الزمان

تایپوگرافی, نذری زیبا از نذری

ديدگاه‌ها (45 ديدگاه)


 1. sadegh:

  دست شما ممنون!
  خیلی خوبه


  07 جولای 2012 - 3:28 ب.ظ
 2. سید سجاد:

  از دست دادی ثواب طرح زدن برای امام زمانمان


  07 جولای 2012 - 4:32 ب.ظ
 3. سوگند:

  خیلی عالیست…آفرین! مخصوصا رنگ خاکستریش. و این که مگر طرح زدن برای امام زمان یا بقیه امامانمان روز خاصی دارد؟؟!! و آنها اگر در روز خاصی به یادشان باشید برای ما پاداش می دهند…


  07 جولای 2012 - 9:05 ب.ظ
 4. عمارنامه:

  سلام و درود؛
  دوست عزیز این مطلب شما در پایگاه اینترنتی و بسته فرهنگی عمارنامه منتشرگردید.
  http://www.ammarname.ir/link/13649
  ما را با درج بنر و یا لوگو در وبگاه خود یاری نمایید .
  موفق و پیروز باشید .
  عمارنامه http://ammarname.ir/—- info@ammarname.ir
  یا علی


  07 جولای 2012 - 9:30 ب.ظ
 5. خیمه سبز:

  این دو تصویر زیبای شما با ذکر منبع در سایت خیمه سبز قرار گرفت.


  07 جولای 2012 - 9:33 ب.ظ
 6. خط ممتد:

  salam
  besyar ziba
  darbareye tarhamun nazar bedid khoshhal mishim


  08 جولای 2012 - 2:33 ب.ظ
 7. saeid montazer:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  با عرض ادب و احترام خدمت دوستان بزرگوار ، مجدد اومدیم و ایندفعه با طرح پس زمینه مونیتورهای عریض به روز شدیم… داشتم توی آرشیو عکسهام چرخی میزدم که ببینم ایندفعه چه کاری رو میتونم برای وبلاگم آماده کنم که به این عکس شهید حق وردیان برخوردم ، راستش خیلی به دلم نشست و شهادت به این زیبایی ندیده بودم…با توکل به خدا و توسل به این شهید، دست به کار شدم دیدن بفرمائید و با نظراتتون در بهتر شدن طراحی ها راهنماییمون کنید
  یا علی التماس دعا
  http://montazer-designed.mihanblog.com/


  09 جولای 2012 - 12:23 ق.ظ
 8. مرتضی:

  اقا امیر حسییییییییییییییییییییییییییییییییییین؟؟؟؟!!!!!!!۱
  آخه چرا مومن؟


  09 جولای 2012 - 8:28 ق.ظ
 9. عاکفان:

  خیلی قشنگ شده امیدوارم امام زمان بر پیشانی ات بوسه زند
  مارا هم دعا کن یه کمی کارامون بهتر بشه
  یاعلی


  09 جولای 2012 - 9:45 ق.ظ
 10. کیوان:

  دستت درد نکنه عزیزززززززززززز

  گاهی ما استفاده میکنیم از طرحات و لینک میکنیم البته میگیم منبعش سایت نورانی شماست .

  راضی باش …


  09 جولای 2012 - 12:02 ب.ظ
 11. فدایی رهبر:

  باسلام
  بازم مثل همیشه عالی کار کردی


  09 جولای 2012 - 3:43 ب.ظ
 12. آبشار:

  «چهل قرار ِ بي قراران» :

  سلام

  با جمعي از دوستان قرار گذاشتيم که ۳۱۳ نفر بشيم و ان شاء الله از ۱۰روز قبل از ماه مبارک رمضان(چهارشنبه ۲۱تير) تا عيد سعيد فطر(۴۰روز) با هم دعاى عهد بخونيم (از اذان تا ۹صبح)
  و علاوه بر ظهور و سلامتى امام زمان (عج) و سربازانشون، حوائج جمع شرکت کننده در اين چله رو مد نظر بگيريم.

  ميتونيد در بين دوستان و اطرافيانتون مبلغ اين طرح باشيد.

  ظرف امروز و فردا (چون فرصت محدوده) خبر بدين چند نفر رو با اين «چهل طلوع، چهل عهد» همراه کرديد.

  خودتون هستيد؟!


  09 جولای 2012 - 4:42 ب.ظ
 13. سوگند:

  چرا کار جدید را تو فیس بوک نذاشتید؟؟ تکلیف طرفداران کاراتون تو فیس بوک چی می شه؟؟:دی


  09 جولای 2012 - 11:43 ب.ظ
 14. مبشرون:

  سلام علیکم و رحمت الله .
  بسیار زیبا شده به نظرم سبزه قشنگ تره 🙂

  طرح و که دیدم یاد اون کارتون برای امام جواد افتادم و ایضا اون طرح المهدی طاووس اهل الجنه احساس میکنم سبکاش نزدیکه به هم ولی انصافا اون کارارو بیشتر دوست داشتم البته که اینم خیلی زیبا شده


  10 جولای 2012 - 2:51 ق.ظ
 15. akhavi:

  afarin dadash…………..
  dadash va zan dadash


  10 جولای 2012 - 9:44 ق.ظ
 16. دلخون:

  سلام

  دلیل خواصی داره که انقدر دیر به دیر طرح میذارید؟؟!


  10 جولای 2012 - 6:01 ب.ظ
 17. دلخون:

  می دونم که هستی…

  اما همیشه از جمکران که برمی گردم؛ دلم می خواد روی در بنویسم:

  آمدیم… نبودید… رفتیم…


  10 جولای 2012 - 6:06 ب.ظ
 18. خندیشه:

  سلام،
  خیلی زیباست،
  جفتش!
  اگر دوست داشتید به ما هم سر بزنید.
  یا علی…


  10 جولای 2012 - 6:52 ب.ظ
 19. دلخون:

  سلام

  لطفا یه فکری به حال قسمت خواهران تو همایش حزب الله سایبری بکنید
  البته کامل برای آقای محمد حسنی توضیح دادم


  13 جولای 2012 - 12:42 ق.ظ
 20. یاران خمینی ره:

  سلام
  از طرحتون لذت بردیم

  با یک پوستر تقدیمی به امام الرئوف به روز هستیم
  گروه فرهنگی یاران خمینی ره


  13 جولای 2012 - 2:16 ب.ظ
 21. منجی گراف:

  بسم رب المهدی عج

  ما ساده گرفته ایم آمدنت را…

  اولین کلیپ تصویری سایت منجی گراف را تقدیم میکنم به حضرت بقیة الله …
  تشریف بیارید ،خوشحال میشم
  در پناه مهدی عج


  13 جولای 2012 - 3:01 ب.ظ
 22. روح الله:

  خدا قوت
  ان شا الله از صاحب کار صله بگیرید.


  15 جولای 2012 - 1:09 ق.ظ
 23. صادق:

  سلام بسیار زیبا بود.
  این رو ببینید!!!
  سخنرانی دکتر عباسی با محوریت تحولات سوریه
  http://www.nasrtv.com/modules/video/singlefile.php?lid=6405


  15 جولای 2012 - 1:50 ب.ظ
 24. گمنام بی کفن:

  طرحای یکی دیگه رو به اسم خودت میزنی چه حسی داره ؟
  چقدر هم ناشیانه تلفیق کردی


  17 جولای 2012 - 3:09 ب.ظ
  • ریحانه النبی:

   سلام
   پسر خوب اول از همه اینکه من تو طرح ذکر کردم خط از نذری است و کلا با نذری مبادلات هنری دارم و این تنها نیست – دوم اینکه مرد باش با اسم خودت نظر بزار نه اسم نذری, چون الان داشتم با تلفن باهاش صحبت میکردم…
   دوم هم اینکه به میمنت تکنولوژی , تو سایت نظر که میزاری آی پی میدازه و خوب میشه فهمید یه آی پی با چندتا اسم چندتا نظر گذاشته
   سوم هم اصلاح کن خودتو …


   17 جولای 2012 - 7:06 ب.ظ
 25. خط ممتد:

  سلام
  با پوستر فرزند شهید به روز هستیم…


  19 جولای 2012 - 11:54 ق.ظ
 26. پاتوق عمارها - ثامن گرافیک:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  مطلـــب ویـــژه مـهـــم (۱)

  نظر امام خامنه ای : حوزه یا دانشگاه ؟

  سلام علیکم

  لطفا اگه تمایل داشتید مطلب رو جایی بیان کنید با دقت مطالعه کنید که محتوای حرفو دقیق منتقل می کنید ، جابجا نشه ؟

  تا پارسال وقتی به من مراجعه می کردند برای تحقیق و نظر می گرفتند که ما حوزه بریم یه دانشگاه؟ (دیپلم ها رو میگم) . و از بنده توضیحاتی پیرامون دانشگاه و دانشجو می خواستند ، بنده هم با ارائه دلایل مفصل دانشگاه رو پیشنهاد می کردم .

  مسئول بسیج دانشگاهمون می گفت بنده از پیشنماز مسجدمون پرسیدم و ایشون از آیت الله فرحانی “”که ایشون هم درس آقا سید مجتبی خامنه ای هستند”” و ایشون از آقا سید مجتبی خامنه ای و ایشون هم نظر پدر ، یعنی حضرت آقا رو جویا شدند . پرسیدند بچه های حزب الهی که در زمان انتخاب هستند ، اینها حوزه بروند براشون بهتره یا دانشگاه؟

  مهم : با دقت بخونید اینجارو

  آقا فرمودند : حوزه برونده بهتره . …. مهم : مسئول بسیج دانشگاهمون می گفت این رو که شنیدم جا خوردم . بعد گفت حاج آقا بعد از لحظه ای مکث فرمودند : بعد آقا این را هم فرمودند که اگه نرفتند یا فراهم نشد باید به لحاظ معنوی و خودسازی بحدی در خود کار کنند که به لحاظ ظاهر و باطن هر دو (طلبه یا دانشجو) چیزی از هم کم نداشته باشند .


  19 جولای 2012 - 12:05 ب.ظ
 27. خادم الشهدا:

  سلام بی زحمت می خواستم خواهش کنم یک طرح برای حسینیه گردان تخریب و شهید دین شعاری بزنید
  با تشکر…


  19 جولای 2012 - 8:46 ب.ظ
 28. خط ممتد:

  با پوستری تقدیمی به امام خامنه ای به روز هستیم…

  این خط ممتد است…


  20 جولای 2012 - 10:46 ق.ظ
 29. سرباز41(سرداران گمنام):

  سلام طرح زیبای بود ما را لینک نمی کنید..


  21 جولای 2012 - 8:12 ب.ظ
 30. ذاکر عشق (زنده یاد سید جواد ذاکر):

  سلام. آفرین به ای زیبایی آفرین به این سلیقه
  دست مریضاد واقعا. خیلی از سایتها که ادعایشان فلک را جر میدهد توانایی خلق چنین زیبایی ها را ندارند. اجرتان با خود حضرت ولی عصر (عج)
  لینکتون کردم در صورت تمایل این حقیر رو با همین اسم لینک کنید
  حق نگهدارتون
  یا علی مدد


  22 جولای 2012 - 2:25 ق.ظ
 31. خادم الشهدا:

  سلام بی زحمت طرحی در ممورد حاج محسن دین شعاری و حسینیه گردان تخریب بزنید
  با تشکر…


  22 جولای 2012 - 3:46 ب.ظ
 32. نو هنرمند متعهد:

  سلام حاجی
  ….
  منتظر طرحی بودم از شما درباره میانمار و مسلمانان آن …
  این رو که پیدا نکردم، بعدش دنبال طرحی بودم واسه ماه رمضان ، اون رو هم پیدا نکردم….
  میانمار رو دریاب برادر….
  به روزیم…


  22 جولای 2012 - 4:41 ب.ظ
 33. قرآن نت:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  به امید خداوند قصد دارم در این ماه مبارک کاری جدید ارائه بدهم.
  با توجه به قرآن خوانی افراد بسیاری در این مبارک ماه و تصمیم بر ختم کل قرآن کریم و خواندن روزی یک جزء از آیات نور….
  بنده می خواهم یک آیه از هر جزء را در قالب ساده ی گرافیکی بیاورم؛ که البته این آیه می توان گفت یک جوری منتخب هست بین اون جزء.
  اگر دوستان هم مایل باشند می توانند در انتخاب آیه به بنده ی حقیر کمک کنند.آیه ی دلخواهشون را بگویند به صورت کامنت و در صورت صلاح دید اون آیه برای اون جزء و روز به کار می رود.
  و من الله التوفیق
  روز اول رو به انتخاب خودم با آیه اول سوره حمد آغاز کردم…

  http://quran-net.mihanblog.com/post/281


  22 جولای 2012 - 4:54 ب.ظ
 34. خط ممتد:

  خوشحال میشیم نظرتون رو راجع به آخرین طرحمون بدونیم


  22 جولای 2012 - 5:33 ب.ظ
 35. anti copy:

  البته فکر نمیکنم شما کار خاصی کرده باشید
  تبدیل به وکتور کردن کاری که (وبلاگ ونذری) انجام داده کار شاخی نیست رفیق


  25 جولای 2012 - 7:18 ب.ظ
 36. حامد:

  امام خامنه ای – ۱۳۸۶/۷/۲۱:
  http://sms88sms.persianblog.ir/post/1166/

  انسان چقدر لذت میبرد که مى‌بیند در شب ولادت امام مجتبى(علیه الصّلاة و السّلام) در نیمه‌ى ماه رمضان، بالاى سر یک نانوائى تابلو زده‌اند که امشب به عشق امام حسن، نان از این نانوائى صلواتى است؛ هر که میخواهد بیاید نان ببرد. این انفاقهائى که در افطارها –افطارهاى بى‌نام و نشان، افطارهاى در مساجد– به وسیله‌ى همینگونه کارهاى ابتکارى مردم ما دادند، این یک درس دیگر است، یک تمرین دیگر است: بر خود سخت بگیریم، به دیگران انفاق کنیم. من روى این نکته اندکى درنگ بکنم؛ چون یکى از مسائل مهم کشور و اجتماع ما این است.


  31 جولای 2012 - 3:06 ب.ظ
 37. بیتا:

  خسته نباشید خیلی زیباست ممنون


  19 سپتامبر 2012 - 1:12 ق.ظ
 38. آسمان:

  چه دیده ها که دوخته به در شده و نیامدی

  چه عمرها ز دوری تو سر شده و نیامدی

  چه روزها که تا به شب نام توبرده شد به لب

  چه چشمها که از غم تو تر شده و نیامدی

  شنیده بودم از کسی که با بهار می رسی

  ببین که از بهار هم خبر شد و نیامدی

  بیا ببین در این جهان امام خوب و مهربان

  اسیر فتنه ی زمان بشر شد و نیامدی

  تمام غصه ام همین شده که گویم این چنین

  و امشبم بدون تو سحر شد و نیامدی

  صبا به یار آشنا بگو که شاعر شما

  ز دوری رخ تو خونجگر شد و نیامدی

  از این زمانه خسته ام بیا که دلشکسته ام

  به حق مادری که منتظر شد و نیامدی


  12 دسامبر 2012 - 8:45 ب.ظ

دیدگاه شما


ارتباط با ما
  کد را وارد نمایید: captcha

  سامانه همراه
  جهت ارسال تصاویر پس زمینه تلفن همراه شماره تلفن خود را وارد کنید


   کد را وارد نمایید: captcha