یامقلب القلوب-آخرین طرح سال ۸۸

یا مقلب القلوب و الابصار!
اینک بهار آمده است و انقلاب که چندی “سینوزیت” گرفته بود عطسه ای کرد و چرک و کثافات را آفات را از درون خود بیرون ریخت.
حالا بعد از این عطسه، انقلاب اسلامی را صبر، حوصله، بصیرت و غیرت آمده است. خون انقلاب با حجامت بصیرت در سال ۱۳۸۸ تصفیه شد. سال ۱۳۸۸ سال پوست انداختن انقلاب بود. بهار انقلاب بود. سال ۱۳۸۸ شاخه و برگ های زائد درخت انقلاب را حرس کردیم. سه چهار پنج تا شاخه ریخت، شیخ ریخت؛ ریخت که ریخت. چشم باز کن و در بهار انقلاب شکوفه ها را روی درخت انقلاب ببین. در بهار هر خانه ای به خانه تکانی نیاز دارد حتی خانه انقلاب و ما در ۹ دی ۱۳۸۸ انقلاب را خانه تکانی کردیم و اجناس بنجل را انداختیم دور. یک موسسه تنظیم مردود شد، چه اشکالی دارد؛ این همه وبلاگ آمده به عشق رهبر آمده.
کم مانده مادر بزرگ من هم برای خودش وبلاگ بزند! باور کنید شوخی نمی کنم. خودش می گوید؛ “برای ولایت فقیه هر کاری لازم باشد انجام می دهیم. بچه های مان را دادیم با افتخار، لازم باشد وبلاگ هم می زنیم، باز هم با افتخار”. آری! ای مادر شهید، ما یک خاریم درست وسط چشم هر کسی که چشم دیدن مولای مان را ندارد. ما یک استخوانیم در گلوی سران فتنه. علی یک بار “خار در چشم و استخوان در گلو” شد، آن دوره تمام شد. نوبتی هم باشد نوبت فرو رفتن خار در چشم اغیار است. یار و استخوان در گلو؟ هیهات! لب های تشنه و آب فرات؟ هیهات! سر حسین و رقیه در خرابات؟ هیهات! فروختن انقلاب به مدل آمریکایی اصلاحات؟ هیهات! عمل به دستورات جرج سوروس و به راه انداختن کودتای لاطائلات؟ هیهات! فروختن خدا به بت لات؟ هیهات! گره خوردن “آه” ماه به سینه چاه؟ هیهات! فروختن امام به این موسسات؟ هیهات! تنها گذاشتن علی در موج تبلیغات؟ هیهات! فروختن عمار به شیخ رشید الدین وطواط؟ هیهات! فروختن مدینه به کوفه و شامات؟ هیهات! آمریکا باشد برای ما لات؟ هیهات! اصول گرا خواندن شیخ دیپلمات؟ هیهات! آشتی با مردی با عبای شکلات؟ هیهات! ترسیدن از بیانیه های معتاد محتاط؟ هیهات! به شما که عرض می کنم؛ آدم شدن شیخ اصلاحات؟ این یکی را بلندتر بگو هیهات!!
***زنده باد بسیجیان خامنه ای که اجازه ندادند سرنوشت ۸ ماه دفاع مقدس شان به عاقبت ۸ سال جنگ تحمیلی دچار شود. آری، ما در راه دفاع از ولایت فقیه حتی از پدران مان استوار تریم. دشمن ما صدام نیست. طرف جنگ ما کسانی هستند که صدام را روی کار آوردند. پدران ما با بت جنگیدند ولی ما به جنگ بت گر رفته ایم. ما از صدام عبور کرده ایم. حریف ما آمریکا و اسراییل است. رسالتی دیگر در پیش است که “تونل توحید” نیست. “احد” است و بعد از آن “تنگه احد”. امسال که گذشت. امسال برای من سال خیلی خوبی بود چون برای انقلاب سال خوبی بود.
****
و اما این طرح: امیدوارم اگر کم و کاستی دارد مارا به بزرگی خود ببخشید. این آخرین کار سال ۸۸ است.و تقدیم به روح روح الله خمینی.که هرچه داریم از اوست. امیدوارم ما رو در این روز آخر سال حلال کنید. واگر تندی با کسی کردیم ما رو ببخشه.
لطفا یه انتقاد اساسی یک سال فراموش نشه.
التماس دعا.
صلوات فراموش نشه.

ديدگاه‌ها (5 ديدگاه)


 1. Anonymous:

  بازم مثل هميشه
  كارت عاليه


  21 مارس 2010 - 10:39 ب.ظ
 2. Anonymous:

  به نام خدا
  سلام

  سال نو مبارک . انشاالله موفق باشید .

  یا علی


  24 مارس 2010 - 6:55 ق.ظ
 3. hadi:

  سلام
  خدا قوت
  جای طرح برای راهیان نور در کار طراحی بچه مذهبی خیلی کم و ضعیفه که حتی می شه گفت نیست.
  اردوی راهیان به عنوان اصلی ترین ابزار ما(چون ما آدمای ضعیفیم و شهدان که کاملن) در جنگ نرم نیاز به توجه چنیدین برابری داره.
  لطف کن حرکت خودت و دوستانت رو آغازگر باش…
  ملتمس دعای خیر شما
  یا مهــــــــــــــــــــدی


  21 فوریه 2011 - 4:13 ب.ظ
 4. جا مانده از کربلا:

  سلام برادر
  چرا لینک عکسها دایمی نیست
  لطفا لینکها رو درست کنید
  اجرکم عند الله


  04 اکتبر 2012 - 9:47 ق.ظ
 5. محمد:

  سلام
  طرح زیبایی شده
  ولی هرچه می زنم یه صفخه فیلتر شده رو برام میاره
  لطفا رسیدگی کنید
  یا علی


  29 ژانویه 2013 - 4:14 ب.ظ

دیدگاه شما


ارتباط با ما
  کد را وارد نمایید: captcha

  سامانه همراه
  جهت ارسال تصاویر پس زمینه تلفن همراه شماره تلفن خود را وارد کنید


   کد را وارد نمایید: captcha