امسال خورشید نیامد

یک سال گذشت سال اصلاح الگوی مصرف هم گذشت.
امسال ما به حرف مولای مان گوش جان دادیم و صرفه جویی کردیم در مصرف. ما امسال در مصرف عنوان “خط امام” صرفه جویی کردیم و گول عکس های سران فتنه با امام را نخوردیم. خط امام یعنی بسیجیانی که در فضای سایبر از عرض اینترنت وحشی رد شدند، نه در “والفجر هشت” که در “دهه فجر هشتاد و هشت”. امسال ما ثابت کردیم بسیجیان خامنه ای بسیجیان خمینی دیگر هستند و خامنه ای هم نشان داد خمینی دیگر است. امسال ما صرفه جویی کردیم و به هر کسی با بصیرت نگفتیم.
امسال واژه ها درست سر جای خود مصرف شد. ما عادت کرده بودیم به ول خرجی. الکی به این و آن می گفتیم خط امام، موسسه تنظیم و نشر آثار امام، نخست وزیر امام. نوه امام را کاری ندارم اما نتیجه امام “سید حسن” با نام خانوادگی “نصرالله” است. ما امسال ول خرجی نکردیم و از بازار قطع نامه برای ولایت جام زهر نخریدیم. ما امسال ول خرجی نکردیم و به هر مکعب مستطیلی نگفتیم استوانه. ما امسال اجازه ندادیم انقلاب باز هم از جیب بخورد و همت کردیم و برایش سرمایه بصیرت جمع کردیم. امسال به عاشورا توهین شد اما حسین نگفت؛ “الان انکسر ظهری”، چه اینکه هم “علم” بود و هم “علم دار”. امسال ظاهر میدان انقلاب به همت شهرداری عوض شد اما خود انقلاب به همت ولایت مداری ملت رنگ عوض نکرد. امسال خنجر آب دیده را زنگ عوض نکرد. بگوی با منافقین به کوری دو چشم تان امسال چهره انقلاب را جنگ نرم عوض نکرد.
اما بریم سر نکته اصلی
یک نکته؛ صهیونیست ها می خواهند ما به خود مشغول باشیم و یادمان برود که قرار بود برای امام زمان، سی صد و سیزده ستاره فراهم کنیم. این سران فتنه بدلی که از سوی سران فتنه اصل کاری یعنی سران آمریکا و اسرائیل حمایت می شوند، خودشان نمی دانند جرم شان چیست. جرم شان مقابله با جمهوری اسلامی نیست، اسباب دست استکبار شدن است در پروژه به تعویق انداختن ظهور. مهم ترین جرم آقای خاتمی ملاقات با جرج سوروس نیست، بازی کردن در پروژه خورشید زدایی صهیونیست هاست. این فتنه بخشی از وقت ظهور صغری را گرفت، در حالی که می شد این وقت را وقف فراهم کردن ظهور نور می کردیم. شکار ریگی کار بزرگی بود اما کار بزرگ تر ما شکار تاریکی است. ما باید با “نور” با “ظهور” با “سحر” با “سر حسین در آن سوی افق” که چون خورشید می درخشد تجدید بیعت کنیم.
آقایون …. ، موسوی، کروبی و …… برایتان متاسفم.
این طرح و برای منتظران واقعی ظهور زدم و آنان کسانی نیستند جز بسیجیان که در این فتنه بازی نخوردند.بسیجیانی که از بسیجیان جبهه و جنگ مظلوم تر بودند.
بسیجی کسی نیست که کارت بسیج داره بسیجی شهدا بودند، بسیجی اونیه که سنگ خورد فحش خورد.از بی بصیرتی آقایون جا خورد.عدم حمایت رو دید و جا نزد.
و در آخر چیزی که آقایون تو ذهنشون نیست اینه که شاید شاید شاید شاید امسال بیاید.
یا علی

ديدگاه‌ها (9 ديدگاه)


 1. علي پولسار:

  السلام عليك با اباصالح المهدي ادركني

  اميد دارم تا همگي تو سالي كه داره مياد از منتظران واقعي ظهور حضرت حق باشيم…..
  از طرح عاليتون هم ممنونم… عالي بود.. مرسي


  17 مارس 2010 - 6:45 ب.ظ
 2. خادم الهیئت:

  سلام
  قشنگه
  به یه روحانی که رفیقمه گفتمش :شیخ امسال هم آقا نیومد ، شیخ حرف جالبی زد و گفت: مــــا آدم نــشدیم


  17 مارس 2010 - 6:50 ب.ظ
 3. mbf:

  ما باید بدانیم که محبوب حجابی ندارد . این ماییم که از او دوریم.

  عزیزم طرحت بسیار زیباست .از خواندن نوشته هایت لذت بردم .

  التماس دعا


  17 مارس 2010 - 7:48 ب.ظ
 4. عباس گودرزی:

  سلام همسنگر

  روزها نو نشده كهنه تر از دیروز است
  گر كند یوسف زهرا نظری نوروز است
  لحظه ها در تپش تاب و تب آمدنش
  آسمان چشم به راه قدمش هر روز است
  ای خدا كاش شود سال نو ام عید فرج
  كه نگاهم نگران منتظر آن روز است

  خدا حافظ تا سال بعد.


  18 مارس 2010 - 5:33 ق.ظ
 5. Anonymous:

  سلام
  سال نو کبارک
  متن تاثیر گذاری نوشتید
  راست گفتید بسجی با کارت نیست چون من در خارج زندگی می کنم ولی خود را بسیجی خالص و پیرو رهبر می دونم و تا آخرین قطره خون پای رهبر ایستاده ام
  درضمن طرحتون خیلی زیبا است
  یاعلی


  18 مارس 2010 - 9:37 ب.ظ
 6. مرصاد:

  سلام
  به روزم با نابود شد
  یا علی


  19 مارس 2010 - 3:22 ب.ظ

دیدگاه شما


ارتباط با ما
  کد را وارد نمایید: captcha

  سامانه همراه
  جهت ارسال تصاویر پس زمینه تلفن همراه شماره تلفن خود را وارد کنید


   کد را وارد نمایید: captcha